Oferty pracy

Nasze Ogłoszenia

Powszechna Spółdzielnia Spożywców zatrudni sprzedawców do naszych sklepów w Sanoku i okolicy

Wymagania :
-gotowość do pracy fizycznej,
-gotowość do pracy w weekendy
-rzetelność i uczciwość,
-łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– bony towarowe,
– płacę zasadniczą plus premię uznaniową

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać do siedziby firmy PSS w Sanoku

ul. Sienkiewicza 1, pok. 205, lub na adres e-mail:

kadry_psssanok@op.pl  tel. 13 46 55 908

W CV prosimy o dopisanie klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE.L Nr 119, str. 1), dalej „RODO”, oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PSS w Sanoku z siedzibą w Sanoku (38-500) przy ul. Sienkiewicza 1, moich danych osobowych w celu rekrutacji na stanowisko „Sprzedawca” w PSS w Sanoku.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

CV bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane i zostaną zniszczone.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez PSS w Sanoku, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

Na podstawie art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia .dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE.L Nr 119, str. 1), dalej „RODO”, oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PSS w Sanoku z siedzibą w Sanoku (38-500) przy ul. Sienkiewicza 1, moich danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji w PSS w Sanoku . Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji w PSS w Sanoku . nie jest obowiązkowe. Udzielenie zgody umożliwia natomiast pozostawienie Pani/Pana aplikacji na potrzeby przyszłych rekrutacji w PSS w Sanoku .”